КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Головна

Про нашу школу-інтернат
Яке це щастя – вміти говорити
Із непокірних звуків створювать слова.
Мати можливість всім на білім світі 
Розповісти, що серце відчува.

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ВАСИЛЬКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА  ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ"  (для дітей з тяжкими порушеннями мовлення) є державним загальноосвітнім навчально-виховним і корекційно-відновлювальним закладом освіти.

Засновником Васильківської спеціальної школи І-ІІ ступенів є Київська обласна державна адміністрація. Заклад є власністю Київської обласної ради та підпорядковується Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Спеціальна школа для дітей з тяжкими порушеннями мовлення – забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення.

 

 


Події тижня

Тренінг «Профілактика насильства в сім’ї та дитячої жорстокості»

2 грудня 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» практичним психологом Замуруєвою В.О. було проведено тренінг з учнями 9-10 класів на тему «Профілактика насильства в сім’ї та дитячої жорстокості»

Докладніше

Нести світу добро, красу і мир! Повір у себе!

«Нести світу добро, красу і мир! Повір у себе!» саме про таку свою місію оголосили учні-учасники традиційного концерту, присвяченого Дню людей з інвалідністю у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів»

Докладніше

Урок зі смаком шоколаду

27 листопада 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» вчителем вищої категорії Воробйовою О.С. було проведено відкритий урок з української мови

Докладніше

Контактна інформація

Поштова адреса:

Київська обл., м. Васильків,
вул. Рози Люксембург буд. 1

Наші телефони:

+380 (4571) 5-25-33
+380 (4571) 5-25-37

Інтерактивна мапа:

Відкрити мапу 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA