КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Наш закладКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ВАСИЛЬКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ"

для дітей з тяжкими порушеннями мовлення забезпечує реалізацію прав таких громадян на здобуття неповної загальної середньої освіти та здійснює заходи з реабілітації.

Школа-інтернат є загальноосвітнім навчальним закладом, який забезпечує здобуття певного рівня освіти, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції усного та писемного мовлення.

У своїй діяльності школа-інтернат керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про реабілітацію інвалідів в України», нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністерства України від 27.08.2010 р. № 778 та власним статутом.
Головною метою школи-інтернату є розвиток і формування особистості, забезпечення соціально – психологічної реабілітації і трудової адаптації учня, виховання у нього загальнолюдських цінностей, громадської позиції.

Основними завданнями Васильківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату є:

 • забезпечення права дітей, які мають тяжкі порушення мовлення, на здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою;
 • розвиток природних здібностей, обдарувань, творчого мислення вихованців, здійснення їх диференційованої та професійної підготовки, формування соціально адаптованої особистості;
 • сприяння засвоєнню учнями норм громадянської етики та загальнолюдської моралі, міжособистісного спілкування, основ гігієни та здорового способу життя, початкових трудових умінь і навичок;
 • сприяння фізичному і психічному розвитку дітей;
 • забезпечення у процесі навчання й виховання системного кваліфікованого психолого-медико-педагогічного супроводу з урахуванням стану здоров’я, особливостей психофізичного розвитку учнів;
 • здійснення соціально – педагогічного патронажу: надання психолого-педагогічної допомоги батькам (особам, які їх заміняють) з метою забезпечення їх активної участі в комплексній навчально-виховній, корекційно-розвитковій роботі;
 • реорганізація або ліквідація школи-інтернату проводиться в порядку, встановленому чинним законодавством.

Школа має певні здобутки в організації навчально-виховного процесу. Цьому сприяє систематична робота педагогічного колективу над своїм професійним зростанням і розвитком. У 2017/2018 навчальному році педагогічний колектив школи працює над науково-методичною проблемою «Удосконалення комплексного впливу на учнів з тяжкими порушеннями мовлення в умовах гуманізації процесів їх навчання, виховання та корекції мовлення»

Школа добре забезпечена висококваліфікованими педагогічними кадрами.

З 38 педагогів:

 • нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України» - 4
 • кваліфікацію «Спеціаліст вищої категорії» мають - 21;
 • кваліфікацію "Спеціаліст першої категорії" мають - 6;
 • кваліфікацію "Спеціаліст другої категорії" мають - 2;
 • кваліфікацію "Спеціаліст" мають - 5;
 • мають звання "Вчитель - методист" - 2.

З січня 1999 року школу очолює досвідчений педагог, вчитель-методист Куравська Людмила Сергіївна.

У 2009 році школа успішно пройшла атестацію. Рішенням регіональної експертної ради з ліцензування та атестації закладів освіти при Головному управлінні освіти і науки Київської обласної державної адміністрації школу визнано закладом з належним рівнем освітньої діяльності.

СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ВАСИЛЬКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ"

 

 

Дивіться також: 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA