КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Афганська війна - жива пам'ять

Афганська війна - жива пам'ять

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України. 15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю.

З нагоди цієї події у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-Іі ступенів» відбулися інформаційні хвилинки, оформлені тематичні полиці, та проведена година мужності в рамках патріотичних читань «Гідні пам'яті», яку підготувала бібліотекар Т.В. Бабенко.

Учні та вихователі закладу освіти також долучилися до відзначення цього дня, підготувавши тематичну зустріч з ветеранами війни в Афганістані сержантами повітряно десантних війск М.В. Косяком та В.А. Бовшиком. «Афганська війна - жива пам'ять». Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти.

Крім афганців, цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України. У період незалежності в миротворчих операціях за межами країни загинуло 49 військових. У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA