КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Акція «Добрий ранок, ветеране!»


Акція «Добрий ранок, ветеране!» 


  Традиційно в останні дні квітня або перші дні травня група учнів закладу відвідує ветеранів Другої світової війни. Ми розуміємо всю важливість теплого спілкування та підтримки літніх людей, а тому й долучаємося до акції «Добрий ранок, ветеране». 
  8 травня 2019 року вихованці КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШІ І-ІІ ступенів», разом з викладачами привітали ветерана Другої світової війни Григорія Івановича Табурчака з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 


  Ветеран був вкрай зворушений, коли разом із викладачами до нього навідались діти. Вони вітали його зі святом, тиснули руку, дякували за Перемогу. Григорій Іванович поділився життєвими історіями, зрідка згадуючи страшні роки війни, наголосив, що яким би поганим не був мир, але він завжди кращий за війну. Потрібно захищати свою Батьківщину, не дивлячись ні на що. 
  Наприкінці зустрічі всі зробили спільне фото на згадку – на згадку, що саме цим людям ми винні за щасливе наше дитинство. 
  Задоволення від теплої зустрічі ще довго зігріватиме душі учнів та ветерана, адже немає нічого кращого у світі, ніж вдячний погляд та увага.

   


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA