КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Бінарний урок з біології та фізичної культури

01 жовтня 2021 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ст» відбувся бінарний урок з біології та фізичної культури на тему:

«Рухова активність - основа фізичного здоров’я. Гіподинамія – ворог сучасної людини. Гігієна опорно-рухової системи.

Урок провели вчителі вищої категорії: вчитель біології Бугай Г.М. та вчитель фізичної культури Березанська Г.Д.

Метою уроку було розкриття умов правильного формування скелета і м’язів; показати значення фізичної праці, фізкультури, спорту для здоров’я людини та її гармонійного розвитку; сформувати поняття про гіподинамію, як основний чинник виникнення хвороб; виховувати в учнів свідоме прагнення зміцнювати своє здоров’я та вести здоровий спосіб життя.

Девізом уроку став вислів: «Рух – це життя»

Урок розпочався фізкультхвилинкою « Твоя постава», розминкою: «Мозковий штурм», «Вірю- не вірю» та написання біодиктанту.


На занятті учні не тільки засвоїли нові поняття та оволоділи методами та прийомами запобігання викривлення хребта, плоскостопості, а й разом з учителем фізичної культури розучили комплекси спеціальних вправ для формування правильної постави, профілактики плоскостопості.

Протягом уроку вчителі разом з учнями вирішували проблемні питання:

1. Які зміни відбуваються в опорно-руховій системі в процесі росту і розвитку людини?

2. Яка роль фізичних вправ у формуванні скелета? Чому необхідне систематичне і послідовне збільшення навантаження на скелет і м’язи?

3. Чим загрожує знижена рухова активність організму? Учні презентують міні проєкт: «Гіподинамія – ворог сучасної людини».
Які причини виникнення викривлень хребта та плоскостопості, їх шкідливий вплив на організм? В чому полягає профілактика?

Підлітки із захопленням прийняли участь у тестуванні: «Чи тренований мій організм», виконали вправи для виправлення плоскостопості на сенсорному коврику, провели дослідження - перевірку «Чи правильна моя постава»

Для закріплення навчального матеріалу дев’ятикласники виконали творче завдання: кросворд «впиши слова» та шестигранник.

Закінчився урок хвилиною рефлексії та самооцінкою своєї роботи на уроці. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA