КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай

Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай 


 Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. 
 Улюблене свято всіх дітей не оминуло і КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.»  Подарунки, святковий настрій та посмішки - це те, що приносить нам цей день.  Напередодні свята у школі поставили ялинку, яку з великим задоволенням прикрасили учні. 
 Учні 3-7 класів намалювали малюнки для святкової виставки «Святий Миколаю! Здійсни мою мрію!».   19 грудня в школі відбулося свято «Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай». У святі приймали участь всі учні школи. Хлопчики та дівчатка читали на пам'ять вірші та співали пісеньки про святого Миколая, танцювали, водили хороводи, приймали участь у конкурсах та вікторинах.  Також на свято Миколая до учнів завітали представники міського відділку поліції на чолі з начальником Перваком В.М., працівники «Ощадбанку» та дружина голови Васильківської міської ради Сабадаш І.Ю., які вручили дітям багато подарунків до свята.  


 День Святого Миколая – це свято, коли здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA