КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

День збройних сил України

 
            День збройних сил України                    

До поки живемо на рідній землі, 
З дитячих років і до самої тризни- 
Усі ми, дорослі і навіть малі 
Захищати повинні Вітчизну. 

  Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в ційборотьбі поруч із народом йшов воїн-солдат. 
  5 грудня 2018 рокув КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.» вихователь 6-х класів О.А.Харитонова провела загальношкільний виховний захід, присвячений Дню збройних сил України. Під час заходу звучали теплі слова про славних захисників нашої Вітчизни, про наших дідів, які здобували перемогу над ворогами. Учні коротко розповіли про історію збройних сил України, згадали, що славними захисниками своєї землі були Запорозькі козаки. Ніколи з тих далеких часів ми не посягали на чужі землі, не загарбували чужого, а мужньо відстоювали своє, власне.   Цей захід був спрямований на формування національної свідомості школярів, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу. 


  День збройних сил України – справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Ми висловлюємо надію на те, що незабаром дочекаємося миру на нашій землі і завжди будемо вдячні за нього всім захисникам Вітчизни. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA