КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

День здоров’я - для всіх і всюди!


День здоров’я - для всіх і всюди!  

 Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації 7-го квітня 1948 року, тому з цією датою пов’язані заходи, які відбулися з 2 по 7 квітня 2019 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШ І-ІІ ст.». 


 Велика увага приділяється профілактиці та збереженню здоров’я дітей – це раціональне харчування, загартовування, ігри на свіжому повітрі, фізкультхвилинки, помірне фізичне навантаження, руханки, дні здоров’я, флешмоби «Роби як ми, роби краще нас», гурткова робота, зустрічі з медичними працівниками з метою профілактики захворювань.Під час проведення природничого гуртка учні дізналися що профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною метою проведених в цей день акцій та заходів. Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце.  
 Всесвітній день здоров’я спрямований на натхнення, мотивацію і напрямок досягнення найвищого рівня здоров’я. «Буде здоров’я - решта все, додається», - так звучить це багатовікове спостереження. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA