КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Дзвінок останній!

На території школи зібралися учні, вчителі, батьки і гості, щоб урочисто провести 10-класників у доросле життя та привітати інших учнів з початком канікул. Цього року останній дзвоник провели для випускних класів: четвертийі десятий класи. 

– Цього дня 4-ті класи переходять до середньої ланки.  Для 10-го класу цей день є переходом у новий етап. 

У доросле, самостійне життя КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа" випускає 7 десятикласників. Цей день вони чекали, аби подорослішати, а зараз з сумом прощаються з рідними шкільними коридорами, вчителями та друзями. Учні згадували приємні миті, які разом пережили за ці довгі роки і дякували школі за всі початки.

Не забули і про урочисте вручення грамот для учнів, які відзначилися за цей рік своїми знаннями і досягненнями. У святкуванні останнього дзвоника задіні усі класи.

Незабаром пролунає останній дзвоник, який сповістить про закінчення навчального року. Це радісна подія для всіх нас, адже розпочинаються літні канікули. Та 10-класники сьогодні, на жаль, відчують і сумні ноти, – заявила директор спеціальної школи Людмила Куравська

Вона додала, що цей останній дзвінок – символ закінчення безтурботного дитинства і початку нового дорослого життя. Юдмила Сергіївна побажала випускникам знайти себе, бути сильними, щасливими і найголовніше дочекатися миру.

Завершилось свято сповіщенням останньогодзвоника, а цьогорічні випускники загадали найзаповітніше для всіх бажання і відпустили кульки в небо.
 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA