КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

«Енергоефективність – справа кожного»

Тиждень енергозбереження «Енергоефективність – справа кожного».

06 -11 листопада 2023 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа» відбувся Тиждень енергозбереження «Енергоефективність – справа кожного». Привернути увагу вихованців до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення здобувачів освіти до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження; формування свідомого ставлення до необхідності підвищення ефективності використання енергоресурсів, такі завдання поставили перед собою педагоги.

У рамках Тижня енергозбереження для здобувачів освіти 1-10 класів проведені виховні години та години спілкування «Економити – це просто і доречно», «Збережеш енергію – збережеш планету», виставка «Азбука енергозбереження», перегляд з обговоренням відеоролику «Бережіть енергію! Не паліть гроші дарма». Учні молодшої школи подивилися мультфільм «Добре світло» потім разом з вихователями обговорили ситуацію з глобальним потеплінням на планеті, звернули увагу на кліматичні зміни, парниковий ефект та як можна запобігти цим негативним процесам завдяки використанню енергоефективних лампочок.


Здобувачі освіти середньої школи взяли активну участь в створені плакатів «Енергія та енергозбереження», анкетуванні «Енергозбереження вдома»; спільно з педагогами школи розробили пам’ятки «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті».

У ході виготовлення поробок із вторинної сировини учні проявили свою креативність, винахідливість і нестандартний підхід.

Усі заплановані заходи спрямовані на кінцевий результат – формування економічної компетентності школярів. Педагоги та здобувачі освіти одностайно прийшли до висновку, що подібні форми роботи корисні, необхідні і дозволяють застосовувати отримані знання в повсякденному житті. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA