КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

«Естафета звитяги» до Дня фізкультури та спорту

«Естафета звитяги» до Дня фізкультури та спорту

День фізичної культури і спорту — свято, що уособлює велич сили духу, мужності та здоров’я. Відзначається щорічно у другу суботу вересня. Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

7 вересня 2022 року учні та педагогічний колектив КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» також долучилися до «Естафети звитяги» до Дня фізкультури та спорту. Весело, із азартом і завзяттям проходила естафета та змагання! Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні! Ігри, розваги, змагання, тренування фізичних та інших навичок, досягнення кращих результатів, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, якими займалися школярі.


Як відомо, фізична активність, здоровий спосіб життя – це запорука в майбутньому вашого здоров’я, процвітання і благополуччя. Любіть спорт, рухайтеся, бігайте, стрибайте… вчіться перемагати .

Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним днем, попереду ще багато спортивних досягнень. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA