КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Обережно, вогонь!  Щоб виховати у дітей свідоме ставлення до безпеки людини, виробити навички дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підняти рівень інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учнів в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.» з 04 по 08лютого 2019 рокубуло проведено Тиждень протипожежної безпеки «Обережно, вогонь!».   Протягом Тижня здійснювалась посилена робота з навчання дітей правилам пожежної безпеки. В рамках цього Тижня педагоги провели низку занять та тренінгів, різних ігор, бесід,під час яких діти ознайомились із правилами поводження під час пожежі, вивчили найважливіші з них. Учні закріпили знання, переглядаючи мультиплікаційні та документальні фільми і, навіть, намалювали те, що запам’яталося.На виховних годинах розглянули питання запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем, вивчили правила пожежної безпеки, цивільного захисту. 
  7 лютого відбувся бліц-турнір «Правила пожежної безпеки» між командами «101» та «911» під час якого команди змагалися, відповідаючи на запитання по протипожежній безпеці, відгадували загадки, продовжували прислів’я та вчилися по телефону правильно викликати рятувальників у разі виникнення пожежі.  


  Закінчився тиждень підведенням підсумків роботи. 
  Метою заходів стало запобігання пожежам, вироблення навиків правильних дій у разі виникнення пожежі, надзвичайних ситуацій, активізація пізнавальної та творчої діяльності школярів, виховання бережливого відношення до свого здоров’я. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA