КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Засідання педагогічної ради  Освітній сенс у житті дитини мають не тільки підручники та уроки, а й спілкування з однолітками, позашкільні враження, і, звичайно ж, простір, який дитина освоює. Створенню стратегії формування сучасного освітнього простору в спеціальній школі було присвячене засідання педагогічної ради, яке відбулось 26 грудня 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів».    В своїй доповіді директор спецшколи Куравська Л.С. наголосила, що освітній простір школи є важливим чинником розвитку особистості учня та професіоналізму вчителів, який прискорює або стримує процес розвитку освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Вона повідомила педагогам школи про роботу, проведену в закладі щодо формування сучасного освітнього простору та заходи, заплановані в ІІ семестрі. 
  Про стан інформативно-методичного забезпечення освітнього процесу та забезпечення закладу корекційними засобами навчання та обладнанням для логопедичної роботи доповіла заступник директора з навчальної роботи Ліпінська Т.В. 


  Вчитель початкових класів Григоренко О.С. поділилась досвідом створення різних осередків навчання в початкових класах за Концепцією «Нова українська школа». 
  На підготовчому етапі до педради педагогічні працівники визначили свої позиції щодо формування сучасного освітнього простору в закладі, заповнюючи анкету «Якою я хочу бачити свою школу?». Використавши метод SPOT-аналізу та метод мислення «Шести капелюхів» Едварда де Боно, педагоги активно обговорювали сильні та слабкі сторони, можливості та загрози, визначали можливі проекти щодо формування сучасного освітнього простору в спеціальній школі. 
  На засіданні також було розглянуте питання дотримання в спеціальній школі принципів академічної доброчесності та як вони доносяться до учнів. 
  Заступник директора з навчальної роботи Ліпінська Т.В. ознайомила присутніх із заходами, які плануються для формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів». 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA