КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

Рідне слово… Воно бринить, хвилює душу, бо мова українська – це невичерпне джерело, скарбниця народного духу. Нею можна передати найтонші відтінки думок і почуттів. Рідна мова в кожного із нас єдина, як мати, як рідна земля. Вона мелодійна, ласкава, ніжна й багата. Порадник і вчитель тим, хто її любить, шанує, й суддя тим, хто її зневажає.

21 лютого в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа» Міжнародний день рідної мови пройшов під девізом: «Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці дзвенить».


Учні 5-х класів взяли участь у мовній вікторині «Подорож океаном рідної мови». Учні 8 класу з цікавістю складали прикметниковий віночок «Наша мова», розташовуючи слова в прислів’ях і приказках у правильному порядку, виконували завдання «Плутанина»; вивчали вислови відомих людей про мову; виконали проєктну роботу «Кращої, ніж рідна, мови не буває».

В цей день учні 7-х класів переглянули цікаву презентацію «Мова нас єднає», разом з учителем з’ясували історію запровадження свята та дізналися про боротьбу інших народів за право розмовляти рідною мовою.

Учням 9-10 класів Міжнародний день рідної мови запам’ятався цікавими завданнями та конкурсами, які вони виконували під час інтелектуальної гри «Знавці рідної мови».

Міжнародний день рідної мови викликав в учнів бажання глибше вивчати рідну мову, українське слово, прищипив дух змагання, розширив кругозір учнів про рідну мову, вплинув на національну свідомість дітей. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA