КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради

Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий вчитель. Лише постійний саморозвиток та самовдосконалення забезпечить професійну майстерність та компетентність учителя в сучасних умовах реформування освіти, впровадження нових підходів та Державних стандартів.

Саме цьому питанню було присвячене засідання педагоічної ради, яке відбулося 9 березня 2023 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа».

З доповіддю на тему «Розвиток професійної компетентності вчителя у контексті реалізації нових Державних стандартів через використання інноваційних освітніх технологій» виступила директор спеціальної школи Куравська Людмила Сергіїівна. У виступі вона назвала основні групи соціальних та професійних компетентностей педагога, вимоги, висунуті до вчителів відповідно до стандарту професійно-педагогічної освіти, окреслила напрямки, етапи та результати самоосвіти педагогічних працівників.

З творчими звітами перед колегами виступили педагоги, які атестуються .

Вчитель початкових класів, вищої кваліфікаційної категорії, Григоренко О.С. поділилася досвідом інтегрованого підходу до організації навчання в початкових класах Нової української школи.

Вчитель початкових класів, вищої кваліфікаційної категорії, Мельник І.В. продемонструвала свої надбання диференційованого навчання на уроках в початковій школі. Особливо цікавим для педагогів став відеоролик шкільного проекту учнів 4 класу «Різдвяні колядки», які вони підготували під час дистанційного навчання.Про формування навчально-пізнавальних компетентностей сучасного учня на уроках української мови та літератури розповіла вчитель української мови та літератури, другої кваліфікаційної категорії, Пудовкіна Н.В.

Значення компетентнісного підходу до уроку трудового навчання та його реалізацію розкрила вчитель трудового навчання, другої кваліфікаційної категорії, Рассохіна Л.М.

Вихователь вищої кваліфікаційної категорії Курушина Л.П. розповіла про застосування засобу формування соціальних та життєвих компетентностей школярів у національно-патріотичному вихованні, продемонструвалаоформлені матеріали з досвіду роботи по формуванню особистості з глибоким відчуттям патріотизму.


Про результати аналізу моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів спецшколи за І семестр та підсумки аналізу стану викладання математики у 1-4 класах повідомила заступник директора з навчальної роботи Ліпінська Т.В.

На засіданні педради також були розглянуті питання:

- Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу ЗЗСО.

- Про затвердження плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа» на 2023 рік

- Про результати визнання підвищення кваліфікації педагогічних працівників за січень-лютий 2023 року. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA