КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради

« Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива» – з таким слоганом Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Саме питанню безпечного освітнього середовища як необхідної умови успішного навчання, соціалізації і самореалізації дитини було присвячене засідання педагогічної ради, яке відбулося в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа» 26 жовтня 2023 року.

З вимогами, критеріями та індикаторами, за якими оцінюють освітнє середовище, педагогів ознайомила директор спеціальної школи Куравська Л.С. Людмила Сергіївна підкреслила, що освітнє середовище повинне забезпечувати здорові, безпечні і комфортні умови навчання та праці учасників освітнього процесу, бути вільним від будь-яких форм насильства та дискримінації, булінгу, мотивувати учнів до навчальної діяльності, до здорового способу життя, екологічної поведінки.


Про результати самооцінюв ання освітньої діяльності в спеціальній школі за напрямком «освітнє середовище» присутнім доповіла Гудзь Н.А., заступник з виховної роботи. Вона відзначила позитивні сторони освітнього середовища закладу та окреслила завдання, які стоять перед школою і які необхідно вирішити в найближчому та довгостроковому майбутньому.

Роль вчителя у створені безпечного, розвивального, мотиваційного освітнього середовища розк рили у своїх виступах вчитель трудового навчання Пасіка В.П. та корекційний педагог Єрофеєва О.Є.

Друга частина педагогічної ради була присвячена впровадженню в спеціальній ш колі нового Держстандарту базової середньої освіти. Про роботу закладу освіти в цьому напрямку доповіла Ліпінська Т.В., заступник директора з навчальної роботи .
Про шляхи реалізації нових підходів та освітніх технологій на уроках в 5-6 класах з досвіду роботи розповіли вчитель математики Гордовська С.І. ,вчитель української мови та літератури Пудовкіна Н.В. , вчитель фізики Сидоренко С.Г.

Про особливості адаптації , психологічну готовність та мотивацію п’ятикласників до навчання в основній школі повідомили Нікітіна А.В., класний керівник 5 класу , Замуруєва В.О., практичний психолог . 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA