КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Тиждень української мови та літератури

У КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа» з 23 по 27 жовтня 2023 року проведено Тиждень української мови та літератури під девізом:

Любіть красу своєї мови
Звучання слів, правопис слів
Це квітка ніжна і чудова
Коханих батьківських степів.

Предметний тиждень традиційно приурочений Дню української писемності та мови. Відкриття Тижня української мови та літератури ознаменувалось виставкою дитячих малюнків, летбуком, створеним учнями 7- 9 класів, та газетою про рідну мову - учнями 8 класів. Вчителі мови та літератури провели ряд заходів із метою пропагування грамотності, виховання мовленнєвої культури, розвитку державної мови. Цікавим був конкурс «Знавці української мови», під час якого учні розгадували кросворди, ребуси. 
Діти брали активну участь у вікторині «Ми знаємо українську мову» та інтелектуальній грі «У світі мови». А учні 6 класів із великим бажанням поринули у конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?». Вихованці 5 класів із захопленням грали в гру «Доміно-антоніми». Саме в День української писемності та мови, 27 жовтня 2023 року, на загальношкільному святі звучали поезії українських письменників та пісні про рідну мову у виконанні дітей. Учні 9-10 класів разом із вчителями оформили «Стіну, що говорить» з висловами відомих письменників та слоганами про українську мови.
Учні 6-10 класів, педагоги та адміністрація школи долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Дороги України», відчули себе єдиною потужною спільнотою через приналежність до нашого головного духовного скарбу, що об’єднує, - рідної мовою.

Усі мали змогу поринути в багатий світ краси української мови, дізнатися про історію створення свята рідної мови, ознайомитися з етапами її розвитку. Адже мова – це дійсно скарб, який ми повинні берегти й передати у спадок майбутнім поколінням. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA