КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Міжнародний день птахів!

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Виховакнці КЗ КОР "Василькіська спеціальна школа" долучилися до відзначенняґ цього дня.

Вихователі 1-4 класів провели виховні заходи на яких звернули увагу дітей на  час, коли птахи повертаються додому. В очікуванні пернатих люди завжди роблять для них “маленькі будиночки” , серед яких, наприклад, і шпаківні.

Птахи безумовно зачаровують нас своєю свободою, співом, цікавою поведінкою. Недарма ж дуже часто митці змальовують у своїх роботах дивних і гарних пташок, а люди називають лагідно один одного пташиними назвами, аби передати весь колорит та неповторність своєї любові та гарного ставлення. Діти, відповідно їхнього віку, малювали, розмальовували  птахів та створювали орігамі журавликів та лелек.

Загалом же пташки, окрім того, що радують наші душі, є ще й важливою ланкою в екосистемі та головними помічниками для природи. Головне ж, що хочеться донести, згадуючи про це свято: ми так само повинні допомагати пташкам, як вони нам. Адже турбота про птахів – це не лише екологічна проблема, а велика й важлива проблема, що стосується кожного. Птахи – частинка нашої культури, історії, нашого світогляду і світовідчуття. І саме в наших руках їхнє щасливе майбутнє. І – своє. Адже, допомагаючи пташкам, ми робимо добру справу, допомагаємо планеті і даємо можливість своїм нащадкам споглядати ці чудові творіння природи не тільки на малюнках в книжках, а й у вільному, чистому небі. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA