КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

«Голодомор: знати, щоб бути»

«Голодомор: знати, щоб бути»

Голодне лихоліття 1932 - 1933-го – не просто історична минувшина, а незагойна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність, котра, наче ракова пухлина, роз’їдає тіло й душу нації – перекреслює її історію, паплюжить традиції й руйнує соціокультурну самобутність народу.

26.11.2021 в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє.


Учні 5-го та 6-х класів взяли участь в уроці-реквіємі «Голодомор: знати, щоб бути» . Увазі учнів було запропоновано перегляд мультиплікаційного фільму «Голодний дух». Учні вирізали, складали янголів пам’яті та створювали композицію «Де б ти не був – вшануй!»

Учні 8-10 класів ознайомились із історіям людей, які не мовчали про Голодомор, зібраними завдяки проекту Українського інституту національної пам’яті #ГолосиПравди.

27 листопада 2021 р. учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті!» на згадку про 10 млн. 500 тис. українців, знищених під час голодомору 1932-1933 рр.

Знаючи історію та критично її осмислюючи, ми зможемо захищати права людини та запобігати будь-яким проявам дискримінації. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA