КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Країна дитячих мрій
 Відчуття, які виникають у День Знань, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. 
 Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. 


 КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» 2 вересня 2019 року вітала першокласників, на урочистому заході «Країна дитячих мрій», присвяченому Дню Знань та святу Першого дзвоника. 
 Директор школи Л.С. Куравська привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень. 


 
 «Наші діти – України квіти!» під таким гаслом пройшов флешмоб з великою, дружньою, шкільною родиною. Учасники флешмобу утворили квітку чистоти миру і щастя. А першокласники, разом зі своїми батьками, на згадку про святковий день залишили жовто–блакитні відбитки своїх долоньок. 
 Присутні поринули у глибину років і вшанували пам'ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятнику Небесної Сотні. 
 Під гучні оплески та з побажаннями працювати і гарно вчитися учні 10 класу вручили першокласникам першу і найголовнішу книжку- Буквар. 
 Бажаємо всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA