КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Квест з нагоди свята «Калейдоскоп подарунків»

Квест з нагоди свята «Калейдоскоп подарунків»

День вчителя у 2020 році в Україні традиційно відзначають у першу неділю жовтня – 4 жовтня. Зазвичай, учні намагаються якнайкраще привітати своїх вчителів у школі, а оскільки неділя вихідний, то вітають напередодні.

З самого ранку, 1 жовтня 2020 року, учні КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» з нетерпінням виглядали педагогів, щоб привітати з професійним святом – Днем працівників освіти.

Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Школярі висловили вчителям та вихователям свою подяку за працю, знання і турботу.

 

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів та вихователів. Учні не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

 

Уроки пролетіли так швидко, що всі подекуди здивовано дивилися на годинники. По закінченні уроків всіх педагогів та учнів чекав ще один сюрприз – квест з нагоди свята «Калейдоскоп подарунків»

 

Учні 5-10 класів зібралися на шкільному подвір’ї, де директор школи Куравська Людмила Сергіївна привітала всіх педагогів зі святом та дала старт початку квеста. Багато цікавих завдань чекало школярів на тематичних станціях, які підготували для учнів вихователі школи, логопеди основної школи та вчитель праці, а класні керівники разом з дітьми свого класу виконували завдання. 

Учні виготовляли «Квітку побажань», збирали букети на станції «Чарівниця Флора», створювали сенкан про вчителя на станції «Майстри слова», своїми руками робили тематичні вітальні листівки на станціях «Смайлик» та «Побажання». Особливими цікавинками було створення поробок на станціях «Асоціації», «Цікавинка», «Квіткова» та «Чарівний візерунок». 

Учні виконали фінальне завдання квесту - привітали всіх педагогів школи зі святом та подарували ті поробки та листівки, які вони створили своїми руками під час виконання завдань квесту.

 

Дорогі педагоги!

 

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння! 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA