КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Мандри задзеркаллям або як врятувати Новий рік. Циркова історія


Мандри задзеркаллям або як врятувати Новий рік. Циркова історія 

 Наближаються новорічні та різдвяні свята, час коли кожна дитина мріє потрапити у чарівну казку, а також отримати новорічні подарунки.Вперше, Національний цирк України презентує глядачам унікальний, новорічний проект – “Мандри задзеркаллям або як врятувати Новий рік”. 
 20 грудня 2019 року вихованці КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відвідали Національний цирк України  
 Переступивши поріг цирку, наші діти відразу потрапили у чарівний світ наповнений новорічними мелодіями, запальними танцями, інтерактивними програмами. 
 До початку основного дійства на головному манежі усі дітки, без виключення, бавилися в ігрових зонах, писали листа Морозенку, а також робили пам’ятні новорічні світлини у тематичних фотозонах. 
 Новорічна історія подарувала глядачам різноманітність циркових жанрів, а також повідала історію про злого розбишаку Чортеня Вередуна, який заважав Морозенку потрапити на свято. Діти зустрілися з Чарівником та королевою Зимою, різдвяними ельфами, бачили виступ циркових коней та голубів. 
 Фіналом цієї захоплюючої історії став святковий цирковий бал, де Морозенко та усі герої циркової історії урочисто засвітили циркову, новорічну ялинку, як добрий знак на щасливе майбутнє у новому 2020 році. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA