КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Міжнародний день кави

 

Міжнародний день кави

 Свято поціновувачів кави у всьому світі відзначається 1 жовтня за погодженням з Міжнародною організацією з кави. У цей день багато компаній пропонують чашку кави безкоштовно або зі знижкою. Деякі компанії продають вітальні листівки до Національного дня кави. 
 У КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 30 вересня 2019 року відбулося засідання природничого гуртка «Дивосвіт природи» на якому керівник гуртка Г.М. Бугай ознайомила дітей з легендами про каву, розповіла, що історія кави починається в далекому X столітті в жаркій Ефіопії. На початку XV століття вперше кавові зерна стали обсмажувати на відкритому вогні, турки назвали напій з обсмажених зеренкахва, і тільки в XVII столітті він став називатись - кава. 


 Учні 5-10 класів переглянувши презентацію «Цікаві факти про каву» дізнались, що у природі існує 73 види кавових дерев, але в сільському господарстві використовують два основних: Арабіка і Робуста. Діти з’ясували, чим корисна кава, коли вона шкодить здоров’ю людини, чому каву обов’язково потрібно пити з цукром та молоком, з прянощами, але без лимона. 
 Учні із задоволенням смакували заварену каву Арабіка з цукром та молоком і їли пиріг з яблуками.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA