КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Міжнародний день людей похилого віку


  1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. 
  Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння і мудрість. 


  У цей день вихованці КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відвідали старше покоління О.П. Корецьку та Н.Г. Куц, які своєю багаторічною працею у школі заслуговують на глибоку пошану нащадків. Діти спілкувалися зі своїми колишніми вихователями. Розповідали про життя у школі, декламували вірші, заспівали пісню та подарували квіти і цукерки. Вихователі Т.А. Сотниченко, Л.П. Курушина та О.О Пожар дякували своїм колегам за життєву мудрість та настанови і побажали міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. 
  Вихователь О.С. Савчук для вихованців 4Б класу провела виховну годину «Чого нас вчать бабусі та дідусі?» під час якої звернула увагу дітей на глибокі почуття любові до членів своєї родини та до людей похилого віку. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA