КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Навчаємо підростаюче покоління

Навчаємо підростаюче покоління

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» на 2021 рік та з метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правилам безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поваги до безпеки людини, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій 25 травня 2021 року на території школи проведено День здоров’я та День цивільного захисту


Педагогічний та учнівський колектив закладу взяли участь у квесті «Усі здорові люди люблять життя». Під час якого, звернули увагу саме на ті небезпеки, які пов’язані з надзвичайними ситуаціями соціального і техногенного характеру, і окремо питання, які стосуються пожежної безпеки.

Кожен клас послідовно проходив станції вказані у маршрутному листі. Організатори врахували вік учасників, та провели квест, з поданим підготовленим матеріалом так, щоб він дійсно був цікавим і корисним. Зміст кожної станції розкривав актуальні проблеми і ситуації, які можуть мати і мають місце в нашому житті, пов’язані з участю дітей під час літнього відпочинку на воді, під час подорожі до лісу, при користуванні предметами побутової хімії, надання першої медичної допомоги та при виникненні пожежі. Керівник станції обговорював з учнями реальні приклади тієї чи іншої ситуації яка мала місце у житті учнів.

Підбиваючи підсумок квесту, хочемо акцентувати увагу на тому, що така форма роботи дає можливість у короткий термін налагодити більш якісний зворотний зв’язок з учнями й отримати кращий результат отримання та закріплення знань з техніки безпеки та здорового способу життя.

Для учнів цікава така форма проведення Дня здоровя та Дня цивільного захисту, і подача корисної і пізнавальної інформації в доступній і прийнятній формі і дає можливість осмислити цю інформацію і використати у разі потреби. Наша спільна мета - це безпечне життя не тільки в майбутньому, але і сьогодні. А для досягнення цієї мети такий квест є корисним і необхідним. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA