КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Обережно! Тонкий лід!

Обережно! Тонкий лід!

Щороку в Україні, на жаль, трапляються непоодинокі випадки загибелі на водних об’єктах, адже з настанням морозів багато людей надають перевагу відпочинку на льоду.

Фахівці ювінальної превенції Васильківського відділу поліції інспектори Замуруєв В. П. та Міхайловська А В. 14 січня 2021 року провели превентивний захід «Обережно! Тонкий лід!» для учнів КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» на якому говорилося, про небезпеку, яку таїть у собі лід взимку. 

Адже там, де ще вчора було безпечно, за декілька годин може чекати смертельна пастка. Звертаючи увагу учнів на слайди презентації пояснювали наслідки нехтування заходами безпеки на кризі. Крім того, звернули увагу дітей на ризик переохолодження та обмороження, і розповіли, як надавати першу допомогу в разі впливу низьких температур на організм людини.

Заходи, які інспектори запропонували дотримуватися, дозволять учням знизити ризик від небезпеки на льоду. На згадку про зустріч рятувальники вручили всім, з ким мали нагоду поспілкуватись, інформаційно-просвітницькі листівки. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA