КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Онлайн-засідання педагогічної ради


Онлайн-засідання педагогічної ради 
 
 Створити дітям умови для успіху, збудити в їхніх серцях 
почуття власної гідності — це перша заповідь виховання. 
(В. Сухомлинський).
 
  В умовах розвитку освітнього процесу загалом та навчально-виховної системи зокрема пріоритетне значення надається цілеспрямованому процесу виховання, головним завданням якого є особистісний розвиток дитини, врахування її інтересів і потреб. Здійснити ці надскладні завдання під силу лише спеціально підготовленому фахівцеві виховання, яким і є вихователь.   Керуючись нормативними документами Кабінету Міністрів України щодо дотримання карантинних заходів, засідання педагогічної ради КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» з питань виховної роботи, відбулося в онлайн режимі програми Zoom. 

 
 

 Учасники ради розглянули питання «Впливу вихователя на якість виховної роботи з вихованцями» - співдоповідачами виступили Л.С. Куравська, директор школи та Н.А. Гудзь, заступник директора з виховної роботи. Вони акцентували увагу на тому, що діяльність вихователя покликана урізноманітнювати та пожвавлювати виховну роботу в класі (групі), спрямовувати її на диференціацію та індивідуалізацію виховання, на ширший і глибший вияв здібностей та уподобань школярів. 
  Обговоривши питання «Виховна година у системі особистістно-орієнтованого виховання», вихователь С.І. Гольонко розповіла про підготовку і проведення нею такої форми діяльності, як «Гра» з учнями молодшого віку. Враховуючи вікові особливості учнів основної школи вихователі Л.Г. Педько і О.А. Харитонова поділилися досвідом проведення таких форм діяльності, як «Круглий стіл» та «КТС». 
  Питання «Створення виховного простору для формування у вихованців ціннісного ставлення до себе» включало три складові: 
   Формування у вихованців ціннісного ставлення до свого фізичного «Я» (О.О. Пожар, вихователь) 
   Формування у вихованців ціннісного ставлення до свого психічного «Я» (Т.А. Лихова, вихователь) 
   Формування у вихованців ціннісного ставлення до свого соціального «Я» (Т.А. Сотничено, вихователь) 
 Після їх виступів можна зробити висновок, що характер ціннісного ставлення особистості до себе істотно змінюється з віком. 
  Доповідь соціального педагога О.В. Чепурда «Про соціально-правовий захист вихованців закладу» супроводжувалася підготовленою презентацією. 
  Також, розглянули питання «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році» та «Про вибір та замовлення підручників для учнів 7 класу КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» на 2020/2021 навчальний рік». 
  Онлайн-засідання педагогічної ради пройшло продуктивно.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA