КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Пам'ять голоду, пам'ять серця


Пам'ять голоду, пам'ять серця

  Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України. 
  Учні школи КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» теж не залишились осторонь дня пам'яті. Учні старших класи дивилися та обговорювали фільми про голодомор, класні керівники проводили уроки пам’яті.   В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й» підготовлену шкільним бібліотекарем. 
  Учні 6-10 класів переглянули презентацію, підготовлену педагогом-організатором про наслідки Голодомору «Правда про ті роки», читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії   Вихователі школи провели зі своїми вихованцями години спілкування на тему «Втрачене дитинство».   Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA