http://vinter.kiev.ua/ua/events/patrotami_ne_narodzhuyutsya_nimi_stayut/?print=1

Патріотами не народжуються ними стають / Події тижня

   7 травня 2019 року учні нашого закладу подивилися військово-патріотичний кіноальманах «Позивний Зеніт», який демонструвався у Великому залі Васильківського міського будинку культури. Цей захід є продовженням Декади патріотичного виховання, що проходить у закладі з 1 по 10 травня 2019 року.  Цикл «Позитивний зеніт» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. Вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. 
  Діти переглянули 5 документальних фільмів про обличчя війни, що триває на сході Україні. Прослухали близько 70 інтерв'ю з бійцями, а саме добровольцями Повітряних Сил, яким довелося вчитися воювати в окопах і боронити найкрихітніші українські позиції на передовій «Крихітка». 
   Змістовною видалася виставка літератури «І пам'ять про війну нам книга залишає», у центральній районній бібліотеці, з якою ознайомили дітей бібліотекар та вихователь школи-інтернату. 
  Яким буде життя – залежить від нас. Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці, викликала у учнів почуття, поваги до військових, які охороняють мирне життя України.


© 2019