КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Поліція Васильківщини попереджає!

02.03.23 відбулася профілактична зустріч здобувачів освіти та педагогів з фахівцями Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області капітанами Голованем С.І. і Олексою М.В. та спеціалістами Служби у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради Латчук Ж.В. і Яриш А.В., які розповіли про небезпечну діяльність руху «ПВК» «Редан» та безпеку спілкування в соціальних мережах. 


Правоохоронці  застерегли дітей від участі у небезпечних молодіжних формуваннях, а також нагадали про правила безпечного дозвілля в мережі. Для довідки: Молодіжний рух «Редан» поширився у соцмережах та молодіжних месенджерах у лютому 2023 року: в москві внаслідок масової бійки загинули двоє підлітків. Штучне поширення цієї субкультури - це російська інформаційно-психологічна операція (ІПСО). Її мета - використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. ПАМʼЯТАЙТЕ, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в мережі Інтернет не контролюється. Поліція Київщини вкотре закликає батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх коло спілкування, поведінку, способи проведення дозвілля!

З метою попередження можливих правопорушень, вчинення протиправних діянь дітьми та стосовно них, у разі виявлення, в тому числі у месенджері «Телеграм» тематичних каналів, просимо звертатися на спеціальну лінію «102». 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA