КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Пожежна безпека

Забезпечення пожежної безпеки це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища.

Навчальний заклад – це те місце, де дитина проводить весь свій час. Тому саме школа має потурбуватися про забезпечення пожежної безпеки учасників освітнього процесу, адже саме ми маємо великі можливості у здійснені заходів з питань збереження здоров’я.


У КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» протягом тижня спрямовувалася увага на проведення профілактичної роботи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. Заздалегідь запланована робота та складені спільні заходи з Васильківським районним відділом Головного управління ДСНС у Київській області, включаючи в них різні актуальні теми. Так, 04 лютого 2021 року пожежниками-рятувальниками разом з вихованцями освітнього закладу відпрацьовані наступні питання: правила поводження з вибухонебезпечними предметами, правила пожежної безпеки, причини виникнення пожежі. Проведено евакуацію вихованців із закладу. Під час зустрічі з інспекторами пожежної частини продемонстровані електронні презентації, проведені ігрові моменти швидкого одягання спеціального одягу, розглянуто зразки нової та вже відомої пожежної техніки, ознайомлено дітей із порядком дій у разі пожежі.


В кінці зустрічі пожежні-рятувальники ще раз нагадали учням про суворе дотримання елементарних правил протипожежної безпеки.
 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA