КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Природа не терпить пустоти

Природа не терпить пустоти

Наше покликання – жити в гармонії з природою. Навчившись цінувати красу навколо нас, ми зможемо не тільки продовжити життя людства на Землі, але й зробити його прекраснішим.

З 15 березня по 19 березня 2021 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ст.» відбувся тиждень природничих наук для учнів 5-10 класів «Природа не терпить пустоти» (латинське прислів’я)

Цікаво пройшли заходи: «Збережемо первоцвіти, де діти малювали малюнки, ознайомились з легендами про первоцвіти, розгадували загадки, проводили дослідження.


Завдяки турніру знавців символів та легенд, учні 8 класу більше дізнались про народні символи України: тваринні та рослинні.

Лютий та березень багаті на Всесвітні природничі дні, зокрема, День дикої природи, Всесвітній день Землі, Всесвітній день лісів, багато днів присвячені рослинам та тваринам, їх значенню, збереженню. Група «Ерудит» (9-10 класи) знайомили дітей з цікавими матеріалами на природо–охоронну тематику: «Заглянь у природу рідного краю».


Велика увага була приділена темі «Здорова планета – здорова людина». Збереження екосистем – завдання кожного, адже спалювання сухостою, сміття, листя – небезпека для живої та неживої природи.

До Всесвітнього дня здоров’я ротової порожнини був проведений круглий стіл: «Скажи, що ти їси, і я скажу, хто ти», звернули увагу на догляд ротової порожнини, значення харчування для зміцнення імунітету, Ешки в нашому харчуванні, значення овочів борщового набору та гарбузів.

Учні 5- 7 класів більше дізнались про птахів України, слухали їх спів та відгадували, кому належить мелодія, відповідали на запитання вікторини, дізнались про птаха року – чубату синицю, що вівсянка починає весну та пов’язані з нею народні звичаї.

Діти із задоволенням прийняли участь в оформленні матеріалів природничого тижня: проектів, повідомлень, малюнків, плакатів, стендів, хвилинок-цікавинок. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA