КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ


ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ 

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» від 11 березня 2020 року №211, наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19» від 16 березня 2020 року № 406, наказу Департаменту освіти і науки КОДА від 16 березня 2020 року №69 «Про організацію заходів для запобігання поширення коронавірусу СОVID-19», наказу «Про роботу КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» в період карантину» від 16 березня 2020 року №14, враховуючи рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я, з метою попередження поширення коронавірусної інфекції СОVID-19, та забезпечення функціонування закладу освіти в період карантину з 17 березня 2020 року в освітній процес КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» впроваджено дистанційну форму навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти її здобувачами. 
  Для педагогічних працівників запроваджується гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників закладу освіти, під час якого вони забезпечують організацію та спрямування дистанційного навчання учнів (підбір навчального матеріалу, завдань для самоопрацювання, завдань для контролю знань, надання консультацій учням та батькам) через роботу у соціальних мережах (Viber-групах, Facebook), через електронну почту, доступні педагогічні платформи. 

До уваги учнів та батьків! 

  Дистанційна форма навчання передбачає організацію освітнього процесу через цифрові ресурси та самоопрацювання навчального матеріалу. В соціальних мережах (Viber, Facebook) класними керівниками створені групи, де вчителі будуть розміщувати завдання, навчальні матеріали, посилання, за якими можна знайти презентації, відео уроки та матеріали з певних навчальних тем. Індивідуальні консультації ви можете отримати там же або в телефонному режимі з 10.00 до 12.00, за необхідності з 19.00 до 20.00. 
  Шановні батьки! Сподіваємось на плідну співпрацю та розуміння. Дбайте про безпеку та здоров’я Ваших дітей, не дозволяйте їм перебувати в місцях скупчення людей та слідкуйте за дотриманням ними санітарно-гігієнічних норм та правил під час карантину.

АДМІНІСТРАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA