http://vinter.kiev.ua/ua/events/shkola__krana_dityachih_mry/?print=1

Школа – Країна дитячих мрій / Події тижня


Школа – Країна дитячих мрій 


 1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят, яке відбулося у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів». 
 Свято в освітньому закладі розпочалося з привітання директора Л.С. Куравської, яка від щирого серця вітала всіх із початком нового навчального року, ласкаво запросила дітей до шкільної країни - у дивовижний світ знань і відкриттів. 


 Вихователі повели дітей по різних локаціях (ігровій, танцювальній, спортивній, чарівній, пізнавальній).Таким чином,діти в ігровій формі довели своє право бути учнями, і всім насправді було весело і цікаво. 
Вчителі запропонували присутнім зберегти святкові враження та емоції. Зробили це дуже легко, адже гаджети з камерою є ледь не в кожного. Записали на відео святкові побажання та поради від батьків, дітей та вчителів. На влаштованій фотозоні всі охочі робили святкові фото. Це стало гарною традицією нашої школи.


© 2020