КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Слава незламним захисникам!

Слава незламним захисникам!

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України.

Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України , та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

У КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» до Дня захисника України 13 жовтня 2020 року проведені спортивні змагання для учнів 9-10 класів. Школярі брали участь в конкурсах «Тримай баланс», «Проведи м’яч» де продемонстрували свої вміння, спритність та здатність спільної діяльності в парі. Школярі, одягнені в національний одяг, читали вірші, присвячені Дню захисника України, зачитували спогади воїнів АТО. Учні 8-х класів подивились тематичну презентацію та співали козацькі пісні

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA