КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Сторінками традицій та звичаїв українців

Сторінками традицій та звичаїв українців

Немає для нас землі дорожчої за нашу землю, де ми живем. І коли ми говоримо: "Мій рід, моя земля", то у кожного в душі народжується щось таке тепле, ніжне, таке рідне і близьке. Це - рідна домівка: хата, двір, сад, квіти, криниця з чистою джерельною водою. Це - тихі пісенні вечори і сонячні росяні ранки. Це - вишиванки, це - казки і легенди, мудре народне слово. З усього цього зіткане наше життя, ми - частинка, галузка, гілочка свого великого життевого шляху. 

Виходячи з потреб дітей в відродженні народних традицій учні і вихователі КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» створили дитячі проекти відродження культури і традицій українського народу, народознавчого виховання.18 січня 2021 року відбулася презентація та захист проектів під загальною назвою «Сторінками традицій та звичаїв українців».

 

Пройдено всі етапи створення проекту. Вихованці шукали матеріал в книгах, журналах, мережі Інтернет, вирізали, клеїли, малювали, підбирали естетичне розміщення опрацьованого матеріалу, формували та вивчали зміст виступу захисту проекту. 

Всі ці види діяльності дали можливість учням ознайомитися з багатством культурної спадщини українського народу, дізнатися про українські звичаї та традиції, причини їх виникнення та історію і усвідомити свою національну неповторність.
 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA