КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Свято випускного


  Вісім юнаків і дівчат КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» 31 травня 2019 року відправилися у самостійний життєвий політ. 
  Свято випускного проходило в домашньому затишному приміщені школи. Ось вони наші учні, з написами на стрічці «Випускник - 2019»перед учителями, батьками, друзями і просто небайдужими.  З вітальним словом звернулася директор школи Людмила Сергіївна Куравська. - Впродовж десяти літ ми дарували свою любов, свої знання, своє життя. Приїжджайте, прилітайте до нашої хати, соколята.   Класний керівник О.С. Воробйова розповіла про характер і уподобання кожного випускника. Кожному вручили пам’ятні подарунки. А діти в свою чергу висловили слова вдячності у віршованій формі не тільки педагогам, а й всім працівникам школи.  
  Від батьків випускники отримали запашний коровай та благословення на успішне й щасливе самостійне життя. А дівчинка з дитинства нагадала випускникам, якими маленькими та безпомічними вони прийшли до школи. Останній шкільний вальс, пам’ятний торт, концерт випускників з піснями про кохання і незвідану дорогу довжиною в життя зворушили кожного. 
  У добру путь соколята! 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA