КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Тиждень початкової школи

 З 9-15 листопада в КЗ КОР «Васильківська спецшкола І-ІІ ступенів» проводився Тиждень початкової школи за темою «Подорож країною» «Щасливе дитинство». 
 Заходи були сплановані так, щоб охопити різні сфери освітньої діяльності, щоб були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному творчому мовленнєвому розвитку здобувачів освіти. 
 Розпочався тиждень святковою лінійкою. 


 

 Цей день (9 листопада) був присвячений темі «Українська мова - диво калинове». 
 Було проведено флешмоб «Українське слово» конкурс декламування віршів про Україну, конкурс скоромовок. Учні писали невеликі диктанти, висловлювали свої думки про українську мову. Діти вдосконалювали та розвивали своє мовлення. 
 Другий день пройшов під девізом «Здоров`я - основа усього на світі». Розпочався день веселою руханкою. Протягом дня учні активно рухались, грались в рухливі ігри, змагались під час «Веселих стартів». 

 

  Третього дня учні виступали в ролі дослідників та науковців. Тема дня - «Наука для людини як сонце для життя». Діти проводили вимірювальні дослідження, ознайомлювались з вимірювальними приладами. Протягом дня з учнями були проведені пізнавальні вікторини та ігри.  
 
 

 Четвертий день (14 листопада) - «Добро починається з тебе» розпочався флешмобом «Поділись своєю добротою - подаруй добре слово». Також діти збирали «скарбничку добрих справ» та писали міркування «Якби я був добрим ангелом». А ще були проведені бібліотечні уроки, де діти ознайомились з рубрикою «Добрі люди живуть всюди».  Завершився тиждень Днем творчих дітей під назвою «Творити може кожен». Було проведено майстер-клас «Якою я бачу свою Україну», під час якого кожен клас створив свій колаж. На перервах всі учні взяли участь в конкурсі малюнку на асфальті «Малюємо Україну».  Тиждень початкових класів для учнів пройшов плідно і весело, запам`ятався багатством подій та позитивних емоцій.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA