http://vinter.kiev.ua/ua/events/tizhden_pochatkovo_shkoli_na_temu_osn__charvnitsya_v_gost_zavtala_/?print=1

Тиждень початкової школи на тему: «Осінь – чарівниця в гості завітала». / Події тижня


З 6 по 12 жовтня 2021 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» було проведено Тиждень початкової школи на тему: «Осінь – чарівниця в гості завітала». Тиждень пройшов під гаслом «Учись пізнавати, міркувати, творити і відпочивати».

Перший день розпочався організаційною лінійкою у «Ранковому колі», веселою руханкою та флешмобом «Осіння чистомовка». Протягом дня в учнів були екскурсії в осінній парк на тему «Барви, звуки, пахощі осені», під час яких вчилися спостерігати, досліджувати, милуватися природною. Свої художні здібності школярі проявляли на асфальті «Намалюй свою осінню історію».


Другий день був Днем «чомушків» і «знайок». Учні переглянули мультфільми про осінь, взяли участь у вікторинах та бібліотечних уроках, в ході уроків провели «осінні» дослідження.

Третій день – «День руханки і танцю». День пройшов під девізом: «Рухаємось, граємось – здоров'я набираємось». Школярики розважались на свіжому повітрі, розучували нові осінні ігри. Багато емоцій та позитиву отримали діти під час «Танцювального марафону».Четвертий день – «День творчості» дав можливість учням початкових класів проявити свої креативність та фантазію. Діти виготовили поробки з природничих матеріалів та намалювали малюнки для виставки «Дарунки осені». В цей день вчителі – логопеди ділилися досвідом та демонстрували мовленнєві ігри із своїх «скарбничок».

П'ятий день – «День артистів та правильного мовлення». На конкурсі читців віршів про осінь та «Осінній інсценізації» школярі демонстрували свої артистичні здібності та досягнення у мовленні.

Завершився тиждень підсумковою лінійкою, де найактивніші учасники тижня отримали призи, а класи – переможці – подарунки.


© 2021