КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу «Мистецький вернісаж»

Тиждень
предметів художньо-естетичного циклу
«Мистецький вернісаж»

З 3 по 7 жовтня 2020р. у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшов тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Усний журнал «Якою мовою говорить мистецтво», для учнів 5-6 класів, допоміг з’ясувати дітям у чому полягає сила впливу мистецтва.


Цікавинкою тижня став огляд виставки творчих робіт учнів 5-10 класів «Україна понад усе». Діти із задоволенням та захопленням демонстрували свою майстерність та творчість.

Мистецька гра для учнів 9-10 класів «Подорож до країни Мистецтва» закріпила знання учнів із предметів художньо-естетичного циклу. Всі учні відгадували загадки про види мистецтва, співали естафетою українські народні пісні, інсценізували українську народну пісню на їх вибір, де найактивнішими були учні 7-8 класів.

Заочна мандрівка «Витоки майстрів», для учнів 6-8 класів, присвячена видатним діячам мистецтв та українській пісні вразила не тільки вчителів, а й самих учнів. Вони показали всі свої знання та вміння у розгадуванні музичних загадок.

Увесь цей час учні малювали, дізнавалися щось нове про мистецтво, переглядали виставки, виражали свої емоції та творили від душі.

Дякуємо усім за тиждень проведений разом!!!! 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA