КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Тиждень протипожежної безпеки

Тиждень протипожежної безпеки

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях в нашій школі з 05 лютого по 09 лютого 2024 року пройшов тиждень протипожежної безпеки «Вогонь – ворог, вогонь – друг!»

Для вихованців закладу організували загальношкільний захід бесіду - інструктаж «Дотримання правил пожежної безпеки» де рятувальники відділення 29 ДПРЧ м. Василькова розповіли про правила пожежної безпеки та як потрібно поводитись в надзвичайних ситуаціях.

Протягом тижня під час проведення виховних годин вихователі знайомили учнів із прислів'ями, приказками, казками, поетичними творами, де народна мудрість передає із покоління в покоління знання про вогонь, пожежі, про мужність людей.

Учні молодших класів активно долучилися до відтворення на папері різних надзвичайних ситуацій. Чудові роботи виконані олівцем, гуашшю та аквареллю взяли участь у конкурсі дитячого малюнка на протипожежну і техногенну тематику «Обережно вогонь!»

Створені плакати дітьми на тему «Обережно вогонь!» привернули увагу викладачів на організованому конкурсі плакатів серед учнів школи.

Учні початкових класів переглянули мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа – серія 4».

На загальношкільному заході «Ми маленькі пожежники». Діти відгадували загадки, пов’язані з вогнем, обговорювали небезпечні ситуації за малюнками, пояснювали значення забороняючих знаків. Та відтворили казку «Про вогняну іскринку»

Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання про те, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати й бути повільним чи байдужим. Тому всім варто пам’ятати, що означає цифра «101». Треба діяти негайно. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA