КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Цей вогонь у серцях залишиться назавжди!

Цей вогонь у серцях залишиться назавжди! 


 День Партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня з метою вшанування подвигів партизанів та підпільників у роки Другої Світової війни 1939-1945 рр. Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. 
 Із цієї нагоди 23 вересня 2019 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» проведено екскурсію до краєзнавчого музею міста. Під час заходу Т.Залізна, співробітник Васильківського краєзнавчого музею, розповіла вихованцям про виникнення так званої Пісчаної бойової групи – підпільно-партизанського загону, організованого в с.Піски після окупації Васильківщини. Наприкінці заходу діти вшанували загиблих героїв – учасників підпільно-партизанського руху хвилиною мовчання. 


 Вихователями школи проведено виховні бесіди з історії підпільного партизанського руху в роки Другої Світової війни під час яких йшла мова про час, коли утворився і діяв підпільно-партизанський рух на Васильківщині, які героїчні подвиги здійснили учасники підпілля і партизани, чим пожертвували задля того, щоб врятувати людські життя.  
 Під враженням побаченого та почутого учні намалювали малюнки про подвиги партизанів та підпільників, з яких створили виставку малюнків «Цей вогонь у серцях залишиться назавжди!».


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA