КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Урок української мови в 3-А класі.

Урок української мови в 3-А класі.

Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей; розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві, продовження навчання в основній школі.

Урок української мови, проведений в 3-А класі вчителем-логопедом Вернигорою Г. Я. за темою «Навчаюся правильно записувати слова з префіксами роз-, без», структурно побудований на реалізації освітньої мети: виховання в учнів позитивного емоційно-ціннісного ставлення до української мови, формування пізнавального інтересу до рідного слова, прагнення вдосконалювати своє мовлення. Учні із задоволенням читали чистомовки та скоромовки.


Розвиток зв’язного мовлення, уяви, пізнавальних здібностей, логічного, критичного та образного мислення школярів реалізувалися через виконання завдань: «Зроби висновки і звір із правилом», «Розкажи, якою ти уявляєш зиму», та вправою «Мікрофон».

Для залучення школярів до практичного застосування умінь з різних видів мовленнєвої діяльності в навчальних і життєвих ситуаціях використано технологію «Сторітелінг» - а саме уявити себе журналістом і описати ознаки зими.

Дослідження мовних одиниць і явищ з метою опанування початкових лінгвістичних знань і норм української мови реалізовано способами виконання вправи «Розгадайте ребус і запиши каліграфічно відгадку», гри «Розгадайте кросворд», добираючи до поданих слів антоніми.

Урок проведено у формі спостереження, дослідження. Вправа «Рефлексія» – це підбиття проведеної роботи. Учні зосереджено та відповідально оцінили свою роботу, вибравши різні кольори веселки. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA