КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Урок зі смаком шоколаду


Урок зі смаком шоколаду

  27 листопада 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» вчителем вищої категорії Воробйовою О.С. було проведено відкритий урок з української мови.
  Тема уроку «Безсполучникове складане речення. Смислові відношення між частинами безсполучникового складного речення».  Урок розпочався з емоційного налаштуванням учнів на роботу з визначення провідної риси характеру з допомогою метеликів. Активними були учні під час хвилинки культури мовлення. 
  Урок був особливий, він пройшов зі смаком шоколаду. Адже протягом уроку учні не лише визначали смислові відношення у безсполучникових складних реченнях, вчимося знаходити їх у тексті, а й дізнавалися про такий цінний продукт як шоколад.   На уроці вчитель використовувала різні форми і методи роботи. Був проведений мовознавчий турнір, графічний диктант, дослідження – трансформація.
  Та певно найбільше учням сподобались випереджувальні завдання, до яких готувались самостійно. Вони створювали реклами, використовуючи безсполучникові речення, готували повідомлення про шоколадні фестивалі, шукали матеріали з історії виникнення шоколаду.

   
 Цікавинкою на уроці було інтерв’ю журналіста з дієтологом про користь шоколаду.  Виконуючи завдання учні працювали творчо, старанно, були активними.


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA