КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Уроки Звитяги, присвячені Дню пам’яті та примирення

4-5 травня 2023 року у класних колективах школи відбулись Уроки Звитяги, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації.


День пам’яті та примирення (8 травня) та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) не тільки нагадування про страшну катастрофу, а і застереження, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Пам’ятаємо, що Друга світова війна була страшним лихом для українців. Засвоюємо історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні! 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA