КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Вчительська доля – висока зоря День працівників освіти відзначають в

Вчительська доля – висока зоря

День працівників освіти відзначають в першу неділю жовтня, і святкується це свято більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

У КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Куравська Людмила Сергіївна привітала всіх педагогів з їх професійним святом.


Учні школи підготували святковий концерт «Вчительська доля – висока зоря». Діти молодшої та старшої школи вітали своїх педагогів флешмобами «Любим вчительку свою» та «Мов одна родина наші вчителі». Школярі співали, танцювали та подарували всім вчителям та вихователям позитивний настрій, неабияку фантазію, незабутні враження від своєї творчості.
Було багато позитивних емоцій, сміху і сліз радості. Також учні школи підготували вітражі з витинанками та з привітаннями своїм педагогам. Вчителі, в свою чергу, подякували всім за подароване свято, позитив і гарний настрій.

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів! 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA