КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Відкрите заняття з корекції мовлення в 3-А класі

Відкрите заняття з корекції мовлення в 3-А класі на тему «В гостях у казки. Диференціація звуків П-Б в складах, словах»

  16 березня 2021 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося відкрите заняття з корекції мовлення в 3-А класі на тему «В гостях у казки. Диференціація звуків П-Б в складах, словах». Заняття провела учитель першої кваліфікаційної категорії Костенко С.М.  
 Корекційне заняття організоване у формі гри-подорожі, під час якого діти виконували завдання Буратіно та зустрічали казкових героїв. Учні мали можливість розширити свої знання про професії, збагатити словник, розвивати зоровий гнозис, просторові уявлення та використовувати їх в експресивному мовленні. Протягом всієї подорожі діти вдосконалювали вимову звуків «П-Б» в складах та словах, розвивали фонематичне сприймання та уявлення, культуру мовлення, увагу та спостережливість.  
 Цікавим було проведення артикуляційної гімнастики з використанням кубика Блума та пальчикових вправ, під час яких діти з задоволенням пояснювали та демонстрували завдання. Більшість завдань проходили у формі гри: «Подивися і повтори», «Яка буква заховалася», «Закінч слово», «В гостях у Буратіно», «Подарунок для Буратіно», «Намисто від Буратіно». Діти успішно виконували завдання від улюбленого казкового героя: дописували букви, складали слова та утворювали з них нові, складали зі словами речення, вставляли пропущені букви, визначали, «що зайве». А ще під час виконання інтерактивної вправи «Вузлики» шукали заховані слова.  
 На завершення своєї подорожі діти мали можливість спробувати себе в ролі пекарів та журналістів. Всі корекційні завдання були вдало поєднані з лексичною темою уроку.
 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA