КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Відкритий урок з української мови в 4 класі

Відкритий урок з української мови в 4 класі

2 березня 2023 року в КЗ КОР « Васильківська спеціальна школа» відбувся відкритий урок з української мови в 4 класі. Урок на тему «Визначення роду і числа прикметників у сполученні з іменниками» провела вчитель вищої категорії Мельник І.В.

На уроці діти розширювали свої знання про зв`язок прикметників з іменниками, розвивали уміння розпізнавати рід і число прикметників, орфографічні та каліграфічні навички; збагачували свій словниковий запас; розвивали зв`язне та писемне мовлення. Урок був організований в формі завдань-досліджень об ` єднаних єдиною темою «Дерева». Виконуючи завдання вчителя, діти «садили» дерева на макеті галявини під назвою «Прикметник».
Урок розпочався емоційно із зверненням до сонечка, поезії та привітання один одного. Діти старанно та з великою цікавістю виконували різні завдання та дидактичні вправи, закріплюючи знання про прикметники: вправи «Пеньочки», «Вирости речення», «Утвори пару», «Впізнай дерево», «Утвори прикметник» та інші. Під час роботи в парах діти утворили нові словосполучення з прикметниками, допомагали один одному та виконували взаємоперевірку. Вчитель вдало підібрала різні форми та прийоми роботи, чергувала роботу над навчальним матеріалом з руховою активністю та рефлексією. Багатий роздатковий матеріал та презентація зробили урок цікавим та продуктивним. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA