КЗ КОР "Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів"
(для дітей з важкими порушеннями мовлення)
 
 
Підрозділи школи-інтернату:
 
 

Відкритий урок з української мови у 4-А класі

Відкритий урок з української мови у 4-А класі 


 17 лютого 2022 року у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшов відкритий урок з української мови у 4-А класі. 
 Урок на тему «Закріплення і узагальнення знань про іменник як частину мови» провела вчитель І категорії Костенко С.М. Урок розпочався з організаційного моменту, мовленнєвої зарядки та визначення правил роботи на уроці. Для мотивації навчальної діяльності вчитель використала віршовані загадки та вправи на розчитування.  Урок проходив відповідно до поставлених завдань Нової української школи, а саме: діти з великою цікавістю досліджували значення та багатогранність використання в мовленні іменників, відкривали для себе нові цікаві факти про природу взимку, складали прислів’я про зиму та на їх прикладі досліджували антоніми, поповнювали свій активний словник новими синонімами та антонімами. 
  Багато завдань мали ігрову форму: гра «Я знаю 5 назв…», «Подай сигнал». Цікаво була проведена колективна робота по складанню сенкана. Діти із задоволенням працювали над пояснювальним диктантом. 


 Підсумок уроку школярі зробили, виконуючи мовленнєву вправу «Незакінчене речення».


 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA