КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
(з важкими порушеннями мовлення)
 
 
 
 

Відкрий серце для добра


                         Відкрий серце для добра 


 Тож люди на Землі, 
Спішіть добро творити, 
Щоб нам не згинути у морі зла, 
Щоб кожен міг серед краси прожити 
У царстві справедливості й добра… 

  Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. 
  3 грудня 2018 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст.» до Міжнародного дня людей з інвалідністю пройшли тематичні години спілкування «Відкрий серце для добра» та виставка малюнків дітей з обмеженими можливостями. 
  Вихователь 5 класу Педько Л.Г. розповіла учням, що люди з інвалідністюможуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових людей.   Переглянувши документальний фільм «Ми живемопоряд з вами»діти замислилися над непростою долею людей з вадами здоров’я. Учні зрозуміли, що не тільки у цей день, а й протягом цілого року потрібно не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги та уваги.  
  Захищаючи гідність людей з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя. 
 
версія для друку
© 2013
Головна Події тижня Наш заклад Фотогалерея Для батьків Контакти
вгору
Розробка сайтів ABC.NET.UA